Būgno ir ugnies apeigos

Š.m.  birželio 14 d. (šeštadienis) Japoniškame parke "Samogitia" bus atliekamos būgno ir ugnies apeigos. Renginio pradžia numatoma 18 val. Apeigas atliks medinčius Petras Dabrišius (žmogus, gyvenantis tarp vilkų).

Medinčius Petras Dabrišius

Medinčius Petras Dabrišius

Apeigose nekalbama, didžiausias informacijos šaltinis – būgnas. Tai pats seniausias instrumentas žemėje, jo vibracijos harmonizuoja, subalansuoja centrinės nervų sistemos skleidžiamus virpesius ir pažadina užmirštas jusles. Būgno garsai užaštrina klausą, padeda atsiverti vidiniam regėjimui, atrakina mumyse tai, kas glūdėjo genuose ir ląstelėse tūkstančius metų, - perkūno griausmą, dvasios pakilumą ir duris į paralelinį dvasių pasaulį. Būgno garsai padeda atskleisti tai, kas slypi mūsų viduje: intuicija, savaiminis žinojimas, iš pasąmonės išnyra vizijos suskamba dangiški bei žemiški garsai. Lyg pati Žemė motina grumėtų, aidėtų ir ramintų savo paklydusius vaikus.

Kitas apeigų elementas - ugnis – tai galybė ir jėga. Visą mūsų sąmoningą gyvenimą lydi ugnis – ji duoda mums šilumą ir maistą, ugnis apvalo ir sudegina tai, kas nereikalinga.

Apeigose naudojamas medis laužui – dažniausiai Perkūno trenktas, toks medis paženklintas, nuo žaibo išlydžio į medį jis pakinta, ir apeiginė ugnis laikoma šventa.

Apeigos atliekamos energetinėse vietose, kur stiprus žemės spinduliavimas. Apeigos skiriamos gamtos ir protėvių dvasioms pamaitinti, kad jos būtų taikios ir ramios, nesiųstų žmonėms ligų ir nelaimių.

Dalyvavimas apeigose – tai paprasčiausias kelias pajusti dvasią, alkakalnių šventumą per būgno vibraciją ir ugnies šokį. Būgno vibracijos, mušamos širdies ritmu, keičia ląstelių struktūrą, atitolina nuo kasdienių buitinių reikalų ir nuveda prie ugnies, o ugnis apvalo mintis. Atliekamos apeigos – tai būdas pažadinti žmogų iš sąstingio.

P.S. Po apeigų rekomenduojama likti nakvoti po atviru dangumi aplink apeigų laužą.

KAIP MUS RASTI:

nuo Kretingos ar Palangos važiuoti iki Darbėnų. Darbėnuose už bažnyčios sukti Laukžemės kryptimi, po to atsiranda mūsų nuorodos. Iki susitikimo! (Parsisiųskite važiavimo schemą PDF)

Meniu