Pas mus atvykę svečiai turi retą progą apsigyventi tiesiog sode. Savo poilsiui pasirinkę minimalistinio japoniško stiliaus poilsio namelius, mūsų svečiai šiltuoju metų laiku įvairiais laikotarpiais žydinčiais augalais galės grožėtis ir japonišką sodą pamėgusių paukščių čiulbesio klausytis kasdien.

Ši vieta yra ideali žmonėms, kurie nori pabėgti nuo didmiesčio šurmulio ir trokšta atsidurti ramios gamtos prieglobstyje. Vieno aukšto su mansarda japoniško sodo nameliai yra pritaikyti net dviejų šeimų poilsiui. Abiejuose miegamuosiuose yra japoniško stiliaus žemos lovos, ant kurių patiesti tradiciniai japoniški žolės čiužiniai, Tatami.

Poilsio nameliuose yra virtuvėlės su elektrine virykle, šaldytuvu. Susiruošusiems maistą pasigaminti patiems, pasiūlysime šviežių daržovių ir salotų. Vonios kambaryje svečiai ras dušą, didelį veidrodį, plaukų džiovintuvą ir higienos reikmenis. Vakaroti ir gėrėtis besileidžiančia saule poilsiautojai galės erdvioje namelio terasoje, nuo kurios atsiveria kerintis vaizdas į žydintį japonišką sodą. Pasisėdėjimai terasoje nuostabūs ir ankstų rytą, kai prabunda gamta.

Mūsų svečių laukia staigmena – poilsio nameliuose nėra kitur įprasto televizoriaus ir WiFi. Čia galima bent trumpam pabėgti nuo civilizacijos. Pas mus patiks tiems, kurie ieško ramaus poilsio su knyga, vakariniais pasivaikščiojimais po ištuštėjusį sodą, mėgsta pasisėdėjimus su meškere prie sodo tvenkinio arba mėgaujasi tiesiog buvimu gamtoje.

Japoniškame sode pailsėti galima ir žiemą – mūsų nameliuose įrengtas grindinis geoterminis šildymas, o mėgstantys liepsnos šilumą galės užsikurti svetainėje esantį židinį.

 

Laukiame Jūsų ištisus metus. Įsitikinsite patys – apsigyvenę japoniškame sode rasite kuo pasidžiaugti.

 

Dėl rezervacijos skambinti +370 606 05756, arba rašyti stay@japangarden.lt

 

Daugiau informacijos rasite mūsų Airbnb ir Booking  puslapiuose.