2022-10-05/09 TARPTAUTINĖS MOKYTOJŲ DIENOS PROGA PEDAGOGAMS TAIKOMOS NUOLAIDOS :)

TARPTAUTINĖS MOKYTOJŲ DIENOS PROGA maloniai kviečiame visus pedagogus ir mokinius
apsilankyti didžiausiame Europoje (16 ha) Meistro iš Japonijos Hajime Watanabe ir gydytojo Šarūno Kasmausko kuriamame Japoniškame sode Kretingos rajone.
🍁 VISIEMS MOKYTOJAMS BUS TAIKOMA 50 % NUOLAIDA (4,50 Eur asmeniui) APSILANKYMUI JAPONIŠKAME SODE iki spalio 9 d.
🍁 Čia galima pasigrožėti sukurtu nuostabiu landšaftu, tvenkiniais, kalvelių grožiu, nuostabiais augalais, susipažinti su japonišku menu.
🍁 Tai unikali erdvė fotosesijoms, klipų filmavimui, švęsti mergvakarius kaip tikroje Japonijoje.
🍁 Galite pasidaryti unikalią fotosesiją su autentišku kimono.
🍁 Kolektyvams ir šeimoms suteikiama unikali proga prisidėti prie Japoniško sodo kūrimo ir pačiame sode auginti savo vardinį medelį - sakurą.
🍁 Tai puiki vieta meditacijoms, jogos užsiėmimams, nes sodo teritorijoje yra energetiškai stiprių vietų.
🍁 Galite pasigėrėti bonsai medelių ekspozicija, kur eksponuojami iki 200 metų amžiaus bonsai.
🍁 Galite pasimėgauti tikra japoniška žalia arbata Matcha, sakurų žiedų arbata.
🍁 Sode esančioje augalų krautuvėlėje galima įsigyti autentiškų japoniškų akmeninių žibintų, vandens baseinėlių, akadamos (bonsai medeliams skirtas specialus gruntas), bonsai medelių, bonsai vazonėlių, dekoratyvinių medžių ir krūmų sodinukų - sakurų, japoninių azalijų, plaštakinių klevų, japoninių sedulų, ginkmedžių, magnolijų, sparnuotųjų ožekšnių, kalninių pušų, visterijų, paprastųjų troškučių, japoninių lanksvų, pūkenių, pūslenių, įvairių rūšių hortenzijų ir daug kt. augalų. Šiuo metu taikomos nuolaidos 🙂
🍁 Ši vieta yra ideali žmonėms, kurie nori pabėgti nuo didmiesčių šurmulio ir trokšta atsidurti ramios gamtos prieglobstyje, vakaroti ir gėrėtis besileidžiančia saule.
Japoniškame sode jau prasidėjo nuostabaus grožio ruduo!!! Šiuo metu labai daug ryškių spalvų, ypač dominuojanti raudona spalva ir jų įvairūs atspalviai.
🍁 Darbo laikas 10:00 - 18:00 val.

Japoniškame sode ruduo

Bonsai dviskiautis ginkmedis

Meniu