2022-07-06 KVIEČIAME APSILANKYTI JAPONIŠKAME SODE KASDIEN

Maloniai kviečiame apsilankyti didžiausiame Europoje (16 ha) Meistro iš Japonijos Hajime Watanabe ir gydytojo Šarūno Kasmausko kuriamame Japoniškame sode Kretingos rajone su bonsai medelių kolekcija, akmenų zen sodu, sakuromis ir tvenkiniais.
Japoniškas sodas - tai vieta, skirta Lietuvos ir užsienio svečiams, turistams, ekskursijų grupėms, šeimoms su vaikais...
🌸 Čia galima pasigrožėti Meistrų iš Japonijos sukurtu nuostabiu landšaftu, tvenkiniais, kalvelių grožiu, nuostabiais augalais, susipažinti su japonišku menu.
🌸 Tai unikali erdvė fotosesijoms, klipų filmavimui, švęsti mergvakarius kaip tikroje Japonijoje.
🌸 Galite pasidaryti unikalią fotosesiją su autentišku kimono.
🌸 Kolektyvams ir šeimoms suteikiama unikali proga prisidėti prie Japoniško sodo kūrimo ir pačiame sode auginti savo vardinį medelį - sakurą.
🌸 Tai puiki vieta meditacijoms, jogos užsiėmimams, nes sodo teritorijoje yra energetiškai stiprių vietų.
🌸 Pasigėrėti bonsai medelių ekspozicija, kur eksponuojami iki 200 metų amžiaus bonsai medeliai.
🌸 Arbatos nemelyje - pasimėgauti tikra japoniška žalia arbata Matcha, sakurų žiedų arbata.
🌸 Sode esančioje augalų krautuvėlėje galima įsigyti autentiškų japoniškų akmeninių žibintų, vandens baseinėlių, akadamos (bonsai medeliams skirtas specialus gruntas), bonsai medelių, bonsai vazonėlių, dekoratyvinių medžių ir krūmų sodinukų - sakurų, japoninių azalijų, plaštakinių klevų, japoninių sedulų, ginkmedžių, magnolijų, sparnuotųjų ožekšnių, kalninių pušų, visterijų, paprastųjų troškučių, japoninių lanksvų, pūkenių, pūslenių, įvairių rūšių hortenzijų ir daug kt. augalų.
🌸 Taip pat į sodą atvykę svečiai turi retą progą apsigyventi tiesiog sode. Savo poilsiui pasirinkę minimalistinio japoniško stiliaus namelius, mūsų svečiai šiltuoju metų laiku įvairiais laikotarpiais žydinčiais augalais galės grožėtis ir klausytis japonišką sodą pamėgusių paukščių giesmių.
🌸 Ši vieta yra ideali žmonėms, kurie nori pabėgti nuo didmiesčių šurmulio ir trokšta atsidurti ramios gamtos prieglobstyje, vakaroti ir gėrėtis besileidžiančia saule. Vieno aukšto su mansarda japoniško sodo nameliai yra pritaikyti šeimų poilsiui. Miegamuosiuose yra japoniško stiliaus žemos lovos, ant kurių patiesti tradiciniai japoniški žolės čiužiniai - Tatami. Nameliuose gyvenantiems žmonės yra tvenkinys, kuriame galima maudytis ir kubilas su džiakuzi.
Sodas įsikūręs Sodų g., Mažučių kaime, šalia Darbėnų, Kretingos rajone.
🌸 Sodas - tai susikaupimo ir savęs pažinimo vieta.
Šiuo metu ypatingai gausiai žydi įvairių spalvų ir atspavių japoninės azalijos bei kiti medžiai ir krūmai.

Laukiame Jūsų visų kasdien 🙂

Japoniškas sodas

Meniu