2021-10-30, 17:00 VAL. 5-IŲ BŪGNŲ IR UGNIES APEIGOS “STIPRYBĖS PASISĖMIMAS ANT MUZIKANTO KALNO” SU PETRU DABRIŠIUMI

Spalio 30 d. (šeštadienį), 17:00 val. Japoniškame sode ant Muzikanto kalno, Mažučių kaime, Kretingos raj. vyks net 5-ių būgnų ir ugnies apeigos "Stiprybės pasisėmimas ant Muzikanto kalno" su Petru Dabrišiumi.
Apeigas atliks šamanai: medinčius Petras Dabrišius (žmogus, gyvenantis tarp vilkų), bei šamanai iš Latvijos.
Apeigose nekalbama, didžiausias informacijos šaltinis – būgnas. Tai pats seniausias instrumentas žemėje, jo vibracijos harmonizuoja, subalansuoja centrinės nervų sistemos skleidžiamus virpesius ir pažadina užmirštas jusles. Būgno garsai užaštrina klausą, padeda atsiverti vidiniam regėjimui, atrakina mumyse tai, kas glūdėjo genuose ir ląstelėse tūkstančius metų, - perkūno griausmą, dvasios pakilumą ir duris į paralelinį dvasių pasaulį. Būgnų garsai padeda atskleisti tai, kas slypi mūsų viduje: intuicija, savaiminis žinojimas, iš pasąmonės išnyra vizijos suskamba dangiški bei žemiški garsai. Lyg pati Žemė motina grumėtų, aidėtų ir ramintų savo paklydusius vaikus.
Kitas apeigų elementas yra ugnis – tai galybė ir jėga. Visą mūsų sąmoningą gyvenimą lydi ugnis – ji duoda mums šilumą ir maistą, ugnis apvalo ir sudegina tai, kas nereikalinga.
Apeigose naudojamas medis laužui – dažniausiai Perkūno trenktas, toks medis paženklintas, nuo žaibo išlydžio į medį jis pakinta, ir apeiginė ugnis laikoma šventa.
Apeigos atliekamos energetinėse vietose, kur stiprus žemės spinduliavimas. Apeigos skiriamos gamtos ir protėvių dvasioms pamaitinti, kad jos būtų taikios ir ramios, nesiųstų žmonėms ligų ir nelaimių.
Dalyvavimas šiose apeigose – tai paprasčiausias kelias pajusti dvasią, alkakalnių šventumą per būgnų vibraciją ir ugnies šokį bei pasisemti stiprybės. Būgnų vibracijos, mušamos širdies ritmu, keičia ląstelių struktūrą, atitolina nuo kasdienių buitinių reikalų ir nuveda prie ugnies, o ugnis apvalo mintis.
Atliekamos apeigos – tai dvasios pakilimas, būdas priartėti prie gamtos, prie žemės ir tuo pačiu prie savęs.
Dėmesio! Renginys vyks po atvirumi dangumi, sėdima ar gulima ant žolės, tad nepamirškite tinkamai ir šiltai apsirengti, pasiimti pledų ir geros nuotaikos!!!
KAINA:
7 EUR suaugusiems, senjorams, studentams, neįgaliesiems;
3 EUR vaikams (nuo 7 m. iki 15 m. amžiaus)
Į renginį durys atidaromos 16:00 val. Iki renginio pradžios galite pasivaikščioti po japonišką sodą bei pasigrožėti ugniniu rudeniu.
Renginio pradžia 17:00 val.
Trukmė apie 1,5 val.
Gyvūnų mylėtojų prašome savo augintinius palikti namuose arba automobilyje, nes į sodo teritoriją gyvūnai neįleidžiami.
Šeštadienį taip pat 11:00 - 17:00 val. galite padegustuoti Japonijoje išaugintos, patikimos kokybės žaliosios arbatos:
- Aičio tenčia (Aičio prefektūra, Tojotos miestas);
- Vadzuva - Kioto juodoji arbata (Kioto prefektūra, Vadzukos miestelis;
- Honjama (Šidzuokos prefektūra, Šidzuokos miestas);
- Riogouči (Šidzuokos prefektūra, Šidzuokos miestas).
Renginys vyks Japoniškame sode, Sodų g., Mažučių k., Darbėnų sen., Kretingos raj.
Tel.: 8 616 18530 (Šarūnas);   8 606 05756 (Gražina).

Meniu