عالم الخيارات الثنائية o que são opçoes binarias estrategias opcoes binarias 60 segundos opciones binarias brokers seguros

2020-10-10, 18:00 val. Būgno ir ugnies apeigos “Stiprybės pasisėmimas ant Muzikanto kalno” su Petru Dabrišiumi

Prieš 13 metų, 2007 m. spalio 10 d., prasidėjo uniklaus didžiausio Europoje 16 ha Japoniško sodo Kretingos rajone kūrimo darbai. Todėl kviečiame šią dieną japoniško sodo bičiulius, draugus, rėmėjus ir partnerius pabūti kartu su mumis ir atšvęsti 13-ąjį sodo gimtadienį.
Spalio 10 d. (šeštadienį), 18:00 val. Japoniškame sode ant Muzikanto kalno, Mažučių kaime, Kretingos raj. vyks būgno ir ugnies apeigos "Stiprybės pasisėmimas ant Muzikanto kalno" su Petru Dabrišiumi. Apeigas atliks medinčius Petras Dabrišius (žmogus, gyvenantis tarp vilkų).
Apeigose nekalbama, didžiausias informacijos šaltinis – būgnas. Tai pats seniausias instrumentas žemėje, jo vibracijos harmonizuoja, subalansuoja centrinės nervų sistemos skleidžiamus virpesius ir pažadina užmirštas jusles. Būgno garsai užaštrina klausą, padeda atsiverti vidiniam regėjimui, atrakina mumyse tai, kas glūdėjo genuose ir ląstelėse tūkstančius metų, - perkūno griausmą, dvasios pakilumą ir duris į paralelinį dvasių pasaulį. Būgno garsai padeda atskleisti tai, kas slypi mūsų viduje: intuicija, savaiminis žinojimas, iš pasąmonės išnyra vizijos suskamba dangiški bei žemiški garsai. Lyg pati Žemė motina grumėtų, aidėtų ir ramintų savo paklydusius vaikus.
Kitas apeigų elementas - ugnis – tai galybė ir jėga. Visą mūsų sąmoningą gyvenimą lydi ugnis – ji duoda mums šilumą ir maistą, ugnis apvalo ir sudegina tai, kas nereikalinga.
Apeigose naudojamas medis laužui – dažniausiai Perkūno trenktas, toks medis paženklintas, nuo žaibo išlydžio į medį jis pakinta, ir apeiginė ugnis laikoma šventa.
Apeigos atliekamos energetinėse vietose, kur stiprus žemės spinduliavimas. Apeigos skiriamos gamtos ir protėvių dvasioms pamaitinti, kad jos būtų taikios ir ramios, nesiųstų žmonėms ligų ir nelaimių.
Dalyvavimas apeigose – tai paprasčiausias kelias pajusti dvasią, alkakalnių šventumą per būgno vibraciją ir ugnies šokį bei pasisemti stiprybės. Būgno vibracijos, mušamos širdies ritmu, keičia ląstelių struktūrą, atitolina nuo kasdienių buitinių reikalų ir nuveda prie ugnies, o ugnis apvalo mintis. Atliekamos apeigos – tai būdas pažadinti žmogų iš sąstingio.
Tai apeiga, grąžinanti žmogų į gyvenimo ritmą. Susigrąžinkime tai, kas iš mūsų atimta...

Renginys vyks po atvirumi dangumi, sėdima ant žolės, tad nepamirškite šiltai apsirengti, pasiimti pledų ir geros nuotaikos!!!

Renginys nemokamas.

Į renginį durys atidaromos 17:00 val.

Renginio pradžia 18:00 val.

Trukmė iki 1 val. 30 min.

Gyvūnų mylėtojų prašome savo augintinius palikti namuose, nes į sodo teritoriją gyvūnai neįleidžiami.

Renginys vyks: Japoniškas sodas, Sodų g., Mažučių k., Darbėnų sen., Kretingos raj.

Tel.: 8 616 18530; 8 606 05756

Petras Dabrišius

Meniu