2018-10-13 (šeštadienį), 18:00 val. kviečiame į Būgno ir ugnies apeigas “Atrask savo prigimtį”

2018-10-13 (šeštadienį), 18:00 val. kviečiame į Būgno ir ugnies apeigas "Atrask savo prigimtį", kurios vyks Japoniškame sode ant Muzikanto kalno, Mažučių kaime, Kretingos raj. 

Photo 4

Apeigose nekalbama, didžiausias informacijos šaltinis – būgnas. Tai pats seniausias instrumentas žemėje, jo vibracijos harmonizuoja, subalansuoja centrinės nervų sistemos skleidžiamus virpesius ir pažadina užmirštas jusles. Būgno garsai užaštrina klausą, padeda atsiverti vidiniam regėjimui, atrakina mumyse tai, kas glūdėjo genuose ir ląstelėse tūkstančius metų, - perkūno griausmą, dvasios pakilumą ir duris į paralelinį dvasių pasaulį. Būgno garsai padeda atskleisti tai, kas slypi mūsų viduje: intuicija, savaiminis žinojimas, iš pasąmonės išnyra vizijos suskamba dangiški bei žemiški garsai. Lyg pati Žemė motina grumėtų, aidėtų ir ramintų savo paklydusius vaikus.

Kitas apeigų elementas - ugnis – tai galybė ir jėga. Visą mūsų sąmoningą gyvenimą lydi ugnis – ji duoda mums šilumą ir maistą, ugnis apvalo ir sudegina tai, kas nereikalinga.

Apeigose naudojamas medis laužui – dažniausiai Perkūno trenktas, toks medis paženklintas, nuo žaibo išlydžio į medį jis pakinta, ir apeiginė ugnis laikoma šventa.
Apeigos atliekamos energetinėse vietose, kur stiprus žemės spinduliavimas. Apeigos skiriamos gamtos ir protėvių dvasioms pamaitinti, kad jos būtų taikios ir ramios, nesiųstų žmonėms ligų ir nelaimių.

Dalyvavimas apeigose – tai paprasčiausias kelias pajusti dvasią, alkakalnių šventumą per būgno vibraciją ir ugnies šokį. Būgno vibracijos, mušamos širdies ritmu, keičia ląstelių struktūrą, atitolina nuo kasdienių buitinių reikalų ir nuveda prie ugnies, o ugnis apvalo mintis. Atliekamos apeigos – tai būdas pažadinti žmogų iš sąstingio.

Tai apeiga, grąžinanti žmogų į gyvenimo ritmą. Susigrąžinkime tai, kas iš mūsų atimta...

Kaina:  vaikams - 3 Eur, suaugusiems - 6 Eur.

Tel.: 8 616 18530; 8 606 05756

Japoniškas sodas rudenį 2017-09-25

Japoniškas sodas rudenį

Apeigas atliks prie Telšių esančio "Žvėrinčiaus" įkūrėjas ir garsus vilkų

augintojas Petras Dabrišius, kuris dar vadinamas žmogumi - vilku.

Pagal būgno garsus šokdami apie laužą mes taip pat aukosime ir ugnyje

deginsime javus, laukų žoles, augalų sėklas taip dėkodami dvasioms už

čia jau 11 metų sėkmingai veikiančio Japoniško sodo globą.

DSCN3072

Atvykite. Gamtos apsuptyje bus smagu ir gera. Nepamirškite atsivežti

šiltų pledų, nes renginys vyks po atviru dangumi. Būtina ir gera

nuotaika 🙂

Photo 6

Pagal kelio rodykles Japonišką sodą atrasite važiuodami nuo Šventosios

link Darbėnų ir atvykus į pačius Darbėnus.

Laukiame Jūsų visų.

Meniu