2017-05-20 BŪGNO IR UGNIES APEIGOS „ATRASK SAVO PRIGIMTĮ“

DSCN3072

2017-05-20 (šeštadienį), 19:00 val. Japoniškame sode ant Muzikanto kalno, Mažučių kaime, Kretingos raj. vyks Būgno ir ugnies apeigos "Atrask savo prigimtį". 

Apeigas atliks medinčius Petras Dabrišius (žmogus, gyvenantis tarp vilkų) ir svečias – šamanas iš Mongolijos - Buriatijos.

Apeigose nekalbama, didžiausias informacijos šaltinis – būgnas. Tai pats seniausias instrumentas žemėje, jo vibracijos harmonizuoja, subalansuoja centrinės nervų sistemos skleidžiamus virpesius ir pažadina užmirštas jusles. Būgno garsai užaštrina klausą, padeda atsiverti vidiniam regėjimui, atrakina mumyse tai, kas glūdėjo genuose ir ląstelėse tūkstančius metų, - perkūno griausmą, dvasios pakilumą ir duris į paralelinį dvasių pasaulį. Būgno garsai padeda atskleisti tai, kas slypi mūsų viduje: intuicija, savaiminis žinojimas, iš pasąmonės išnyra vizijos suskamba dangiški bei žemiški garsai. Lyg pati Žemė motina grumėtų, aidėtų ir ramintų savo paklydusius vaikus.

Kitas apeigų elementas - ugnis – tai galybė ir jėga. Visą mūsų sąmoningą gyvenimą lydi ugnis – ji duoda mums šilumą ir maistą, ugnis apvalo ir sudegina tai, kas nereikalinga.

Apeigose naudojamas medis laužui – dažniausiai Perkūno trenktas, toks medis paženklintas, nuo žaibo išlydžio į medį jis pakinta, ir apeiginė ugnis laikoma šventa.

Apeigos atliekamos energetinėse vietose, kur stiprus žemės spinduliavimas. Apeigos skiriamos gamtos ir protėvių dvasioms pamaitinti, kad jos būtų taikios ir ramios, nesiųstų žmonėms ligų ir nelaimių.

Dalyvavimas apeigose – tai paprasčiausias kelias pajusti dvasią, alkakalnių šventumą per būgno vibraciją ir ugnies šokį. Būgno vibracijos, mušamos širdies ritmu, keičia ląstelių struktūrą, atitolina nuo kasdienių buitinių reikalų ir nuveda prie ugnies, o ugnis apvalo mintis. Atliekamos apeigos – tai būdas pažadinti žmogų iš sąstingio.

Tai apeiga, grąžinanti žmogų į gyvenimo ritmą.  Susigrąžinkime tai, kas iš mūsų atimta...

Renginys vyks po atviru dangumi, sėdima ant žolės, tad nepamirškite pledų ir geros nuotaikos!!!

Kaina: suaugusiems 4,5 Eur, vaikams - 1,5 Eur.

Tel.: 8 616 18530; 8 606 05756    www.japangarden.lt

Photo 6

DSCN3063

Meniu