Renginiai įmonėms

Kviečiame Jūsų kolektyvą prisidėti prie unikalaus projekto – didžiausio Europoje japoniško sodo Samogitia – sukūrimo. Tai išskirtinė galimybė savo rankomis įrengti natūralaus gamtos grožio oazę bei tuo pačiu suderinti savo kolektyvo veiksmus – juk galutiniam rezultatui prireiks Jūsų bendrų komandinių pastangų. Taip pat tai – unikali proga pasimokyti japonų darbo kultūros, perprasti jų mentalitetą ir perimti požiūrį į kokybę.

Japoniškų sodų pagrindinis bruožas yra visuma puikiai tarpusavyje derančių elementų, paimtų tiek iš gamtos, tiek sukurtų žmogaus. Augalai, akmenys, vanduo, tilteliai, žibintai, nameliai, bambukinės tvoros sudaro vientisą natūralų peizažą, nuolat kintantį kartu su metų laikais. Kita svarbi japoniškų sodų savybė – energetiškai stipri, atpalaiduojanti ir tuo pačiu skatinanti susikaupti vieta. Tik harmoningos, puikiai tarpusavyje sutariančios asmenybės gali įrengti tokį darnų objektą, turintį didžiulę išliekamąją vertę.

Kaip tai vyksta?

Jūsų kolektyvui bus skirtas iš anksto paruoštas būsimojo sodo plotas nuo keliolikos iki keliasdešimties kvadratinių metrų, priklausomai nuo žmonių skaičiaus. Jūsų užduotis, veikiant visiems kartu kaip komandai, pilnai dekoruoti šį plotą: pasodinti medžius ir krūmus, išgrįsti akmenimis takelius, suformuoti kalveles ir upelius. Dirbsite kartu su japonų kraštovaizdžio meistrais, turinčiais savąją sodo viziją. Tačiau čia, kaip ir gamtoje, viskas kinta, tad turėsite didelę laisvę kurti ir improvizuoti, palikti ryškią dalelę savęs. Jūs patys nuspręsite, kaip skirstyti darbus tarpusavyje, formuosite užduotis ir jas įvykdysite. Strateginis mąstymas, kūrybiškumas, darbo efektyvumas – tai pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos Jūsų kolektyvas neabejotinai patobulins, siekdamas galutinio rezultato. Svarbiausia, kad rezultatas bus akivaizdus ir matomas ilgai.

Visas procesas gali būti ir pramoginio, ir mokomojo pobūdžio. Kokybę užtikrina pasitelkti specialistai, išmanantys komandinio darbo principus. Be darbinės veiklos, Jūsų lauks pažintis su japoniška kultūra, sveiko maisto ruošimo bei arbatos ceremonijos, leisite į dangų japoniškus aitvarus.

Pasirūpinama visa reikiama darbui įranga ir rūbais, maitinimu, nakvyne, kitomis pramogomis.

Kokia nauda Jūsų kolektyvui?

  • Suvienijamas kolektyvas, paskatinamas bendradarbiavimas ir tarpusavio supratimas;
  • Ugdomos asmenybės, skatinamas kūrybiškumas, iniciatyvumas ir visuomeniškumas;
  • Motyvuojanti galimybė sukurti vertingą aplinką, kurios pokyčiais bus galima nuolatos džiaugtis;
  • Jūsų įmonės pavadinimas bus paminėtas kaip projekto partneris ir draugas, bus išduoti sertifikatai;
  • Dekoruotas plotas turės vardinę kortelę su Jūsų įmonės pavadinimu – tai puiki reklama ir įvaizdis;
  • Galimybė išskirtinėmis sąlygomis naudotis japoniško sodo paslaugomis, organizuojant įvairius renginius savo darbuotojams, partneriams bei klientams.

Trukmė: 3 – 4 val. arba 1 diena

Dalyvavimo forma: Bendradarbiavimas

Dalyvių skaičius: min. 10, maks. 60

Laikas: balandžio-spalio mėn.